Winter Spritz on talvise iseloomuga kihisev veinikokteil, kus infuseerisime Bordeaux piirkonna Merlot veini põhjamaiste mustsõstarde, kaneeli, kardemoni ja ingveriga. Retsepti autor maailmameister (IBA World Bartender 2018) Karina Tamm. Kokteil, mis on inspireeritud kargest talvest ja põhjamaisest ööst, on parim serveeritud jääkülmalt champagne- või veiniklaasist.

#teadlikhedonist #mindfulhedonist #winterspritz #kihisevmerlot #winterspices #celebration #giftidea

Sel talvel valmistame käsitööna vaid piiratud koguses 3000 kokteili. Telli kohe, et mitte jääda ilma.

3 pudelit kastis hinnaga 36€

Väljaspool Tallinna tarne 1-3 tööpäeva. Üksikult on võimalik Winter Spritzi osta Uba & Humalast, Kaubamajast, Stockmannist ning SIP Õlle ja Veinipoodidest Tallinnas ning Tartus.

Küsimuste korral helista +372 5804 4686‬ või kirjuta kadri@punch-drinks.com

TELLIN 6 PUDELIT72 €
TELLIN 3 pudelit36 €

10.5% vol, 750 ml. Tule ise järgi meie kokteililaborisse Tallinnas või telli tasuta lähimasse pakiautomaati. Lisaks on võimalik kasutada ka kullerit ning tellida joogid koju või kontorisse üle Eesti. Kulleri puhul lisandub täiendav teenustasu 10€.
Pakiautomaatidesse on tarne tasuta!

Sobib ideaalselt taimetoitude, pardi, liha ja magustoitude kõrvale.

Kui Winter Spritz oleks vahuvein ja mitte veinikokteil, siis loeksid sealt pealt demi-sec
TELLIN 6 PUDELIT72 €
TELLIN 3 PUDELIT36 €
Serveeri jääkülmalt champagne- või veiniklaasist
Tahaksid olla esimeste seas, kes kuuleb meie uutest toodetest & tegemistest, saada veidi fämily discounti ja aeg-ajalt leida oma nime mõne ägeda peo listist?  Siis jaga meiega oma kontakte. Lubame, et ei hakka sind niisama tüütama. Only important stuffs.
Email again:
* ühtlasi lubame, et ei jaga sinu andmeid kolmandate osapooltega ja üle-üldse käime nendega mõistlikult ringi. GDPR & TGIF