Le' Manifesto:
(see ei olnud mõeldud kuhugi postitamiseks, vaid meile endile... aga mis seal siis ikka. Et paremini mõtet edasi anda, kirjutasime juurde väikese seletuse, mida algupäraselt polnud)

Vähem suhkrut
Jookides on jaburalt palju suhkrut, kõikjal on. Kasutame suhkrut nii vähe kui saab, nii palju kui peab.

Vähem igavust
Maailmas on  piisavalt igavust. Piisavalt igavaid jooke. Elu ei ole igav, meie ei ole igavad ja joogid ei tohi olla igavad.

Rohkem läbipaistvust
Me hoolime sellest, mida joome-sööme ja loodame, et sina ka. Meile tundub jabur, et alkoholietiketile ei pea kirjutama koostisosasid, suhkrusisaldust ega kaloreid. Meie tahame seda teada ja me tahame, et ka sina tahaksid teada. Seepärast teeme läbipaistvalt. 

Käsitöökokteili revolutsioon
Miks saab kvaliteetseid käsitöökokteile ainult heast kokteilibaarist? Miks on pudelis ainult keemiat täis kleepekad? Miks teised käsitöökokteile ei tee? ME EI TEA. Tee sinagi!

Kui me ei tee paremini, siis me ei tee üldse
Kui me ei valmista maitsvamalt, kvaliteetsemalt või tervislikumalt, siis me ei tee üldse.

Tervislik ja öko
Soft Punchid on intelligentne ja tervislik alternatiiv limonaadile. Kokteilid ja alkohol pole kindlasti tervislik. Samas joome (vähemalt meie Punchis) aeg-ajalt siiski. Ja kui me joome, siis tahame, et see oleks võimalikult kvaliteetne. Parimatest mahe koostisosadest, vähese suhkruga ja ilma selle jamata, mis toidu sisse pannakse.

Teeme kõik ise, alates džinnist
Kokteilide valmistamisel alustame džinnist. Jääteede tegemisel sorteerime käsitsi teelehed, tõmmistame ise, ei kasuta ekstrakte nagu suurtootjad. Kui saab ise, teeme ise. 

Miks kopeerida olemasolevaid kokteile, kui maailmas on lõputult võimalusi
Sellega vist ongi kõik öeldud.

Aus
Kui eksime, siis tunnistame.

Leiutamine on julge, avastamine on lahe
Me ei karda teha teistmoodi, proovida midagi uut. Keegi polnud varem lennanud, kuni keegi lendas.

See peab olema seiklus
Kui see, mis teeme, pole enam põnev, kui see pole enam seiklus, siis miks üldse teha?

Kes me oleme?
Hendrik kuulab synth-popi, kirjutab teadusartikleid, teeb bändi ja kui Punch on otsas, siis joob Aperol Spritzi. 
Walter teeb Punchis kõike, aga peamiselt on ta ikkagi vabrikutööline. Kambast ainuke, kes oli enne mõned kokteilid valmistanud. Meeldib naerda ja ta jalanumber on ainult 41. Hahaa.
Joosep on Punchi kamba kõige uuem liige. Joosep arvas, et tuleb Punchi turundajaks, aga tegelikult on ka tema vabrikutööline. Selgub, et ka värvipime. Joosep ütleb harva asjadele "EI".

Projekt EU50756

EL Regionaalarengu Fond aitas meil soetada vajalikku tootmistehnikat, et saaksime valmistada Soft Punch jääteesid ning Punch Club käsitöökokteile.  EL-i toetus oli 15 000 eurot. Aitäh!  

Projekt EU50744 

EL Regionaalarengu Fond aitas meil ehitada pastöriseerimismasina, et tagada Soft Punch jääteede säilimine.   EL-i toetus oli 4000 eurot. Aitäh!