Join the Club - Punch Club

Me  ei  pea end maailma parimateks kokteilimeistriteks. Võib-olla sa pettud, kui kuuled, et me ei viska osavalt sheikerit ega kanna kikilipsu kui kokteile valmistame. Küll aga teeme täpselt seda, mis meile meeldib. Ning seda tehes kasutame ainult parimaid mahekoostisosasid ja valmistame kõik ise: alustades džinnist.


Punch Club! Must tee ja Apelsin (6,5%)

Kuidas valmib? Meie tänaseni kõige populaarsem kokteil oli esimene, mille otsustasime pudelisse panna. Infuseerime oma džinni musta tee, apelsini koorte, sidrunheina ja rukkilillega. Kokteilil on  tasakaalus maitse magusa, hapu ja mõrkjate nootidega. Soovitame serveerida kahe kuubiku jää ja apelsiniviiluga.

Kastis 22 kokteili 

Lisa ostukorvi36 €


Punch Club! Rabarber ja Hibisk (6,5%)

Kuidas valmib? Infuseerime džinni Lõuna Aafrikas kasvanud öko hibiski õitega. Selle tagajärjel muutub džinn rubiinpunaseks enne kui lisame rabarberi toormahla, mis kasvatatud ja pressitud Lõuna-Eestis, kolmanda põlvkonna rabarberitaluniku Leo poolt! Lisame veel veidi suhkrut ja mulli, et kokteil oleks eriti värske ja nauditav.  Voila', ongi kõik.

Kastis 22 kokteili

Lisa ostukorvi36 €


Punch Club! Vaarikas ja Sencha (6,5%)

Kuidas valmib Vaarikas ja Sencha kokteil? Saladus on kvaliteetsetes koostisosades. Mahekasvatatud vaarikad on korjatud vaarikahooaja lõpul - ajal, mil nad on kõige küpsemad - ja seejärel koheselt külm-kuivatatud, et säiliks nende värske loomulik maitse. Lisaks vaarikatele, infuseerime džinni sencha, sidrunheina, sidruni koorte, basiiliku ja kassinaerisega. 

Kastis 22 kokteili.

Lisa ostukorvi36 €


Kuidas kokteilid valmivad?

Samm 1: Valmistame väikesestes partiides oma džinni (42% abv) parimatest mahekoostisosadest.

Samm 2: Infuseerime džinni puuviljade, ürtide ja teededega, et anda iseloomulik karakter ja värv

Samm 3: Valmistame infuseeritud džinnist omapärased kokteilid, mis on 100% ökod ja vähese suhkruga
INFUSEERIMINE?

Infuseerimine või tõmmistamine on protsess, mille käigus lisame ürdid ja puuviljad džinni sisse, millele järgneb kuumutamine. Tulemuseks on see, et džinn võtab ürtide maitsed eriti tugevalt enda sisse ehk temast on saanud džnni infusioon. Kõik maitsed, mis meie kokteilides on tunda, saavad sinna infuseerimise teel. Me armastame infuseerimist, sest niiviisi saame kokteilides kasutada kõiki maitseid, mis maailmas olemas on (päriselt ka). Rukkilille, senchat ja kassinaerist me juba kasutame, kui sul on ided, milline puuvili, ürt või why not puuseen võiks olla lahe kokteili sees, siis kirjuta meile!