Soft Punch karastusjoogid on intelligentne valik neile, kes otsivad ägedaid maitseid, kuid välidivad üleliigseid kaloreid ja suhkruid.

Soft Punch! Rooibos & Sõstrad

Rooibos on Punchi peres omapärane, sest ta on ainsana ilma mullita. Maitselt kõige klassikalisem jäätee, mis sobib väga hästi toidu kõrvale.

Koostisosad: Vee, rooibose*, vanilli*, õuna*, viinamarja*, punasesõstra* ja mustsõstra* tõmmis (96%), roosuhkur*., antioksüdant: sidrunhape, süsihappegaas. *Kontrollitud mahepõllumajandusest.

100 ml: Energia: 19 kcal (79 kJ). Süsivesikud: 4,8 g, millest suhkur: 4,3 g. Sisaldab väheolulisel määral rasva, valku ja soola.

Kastis 22 Soft Punchi

Lisa ostukorvi24 €

Soft Punch! Mate ja Sidrun

Soft Punch! Mate on öko energiajook.

Kui oled harjunud tutti-frutti maitselise energiajoogiga, siis see pole sulle. Siin on soliidselt kofeiini, aga see on rohkem nagu teadlikule hedonistile, kes väldib liigset suhkrut ja hindab, et energiajooki saab valmistada ökolt päris taimi tõmmistades!

 Kastis 22 Soft Punchi


Lisa ostukorvi24 €

Soft Punch! Hibisk ja Õun


Kui ootad väga magusat limpsi ja intensiivseid maitseid, siis see pole sulle. See on ka rohkem nagu teadlikule hedonistile, kes väldib liigset suhkrut ja hindab, et jooki saab valmistada ökolt päris taimi tõmmistades!

Kastis 22 Soft Punchi


Lisa ostukorvi24 €


Kuidas Soft Punchid valmivad?

Samm 1: Sorteerime parimad teelehed*, õied* ja puuviljad*  *Kontrollitud mahepõllumajandusest.

Samm 2: Tõmmistame ise, selle asemel, et kasutada ekstrakte nagu suurtootjad. 

Samm 3: Jahutame maha ja lisame mulli, saades tervislikud 100% ökod ja vähese suhkruga joogid
Vähe suhkrut + 100% öko

Me hoolime, mida me sööme ja joome. Tahame , et see mida joome oleks samaaegselt tervislik ja põnev. Seepärast teeme vaid öko märgistusega jääteesid parimast toorainest ja kasutame võimalikult vähe suhkrut.  Väikestes partiides tõmmistatud jääteed sisaldavad tervislikke vitamiine, toitaineid, flavonoide (tasub googledada :) ) jpm kehale kasulikkku. 

Kui sul on isu karastusjoogi järgi, siis võta Soft Punch.