ARMASTUSE TEE NR 1

Blogi

Kommenteeri

Mõned nädalad tagasi asusime teele - Armastuse Teele. Meie tee algas sealt, et kartsime, et nüüd kooseluseadus tühistataksegi; algas sealt, et sallimatuse ja viha õhutamisest on tehtud justkui normaalne alternatiiv. Sallimatuse vastu peab seisma. Seisma peavad ka ettevõtted. Seetõttu tegimegi Armastuse Tee – meie väikene panus armastuse eest ja sallimatuse vastu.

Mida me siis nägime? Me nägime, et sallimatust on tõesti palju - sellest andsid tunnistust grammatikavigadega sõimukirjad ja anonüümsed kommentaarid meedias. Aga nägime ka seda, kui palju leidub siiski ka hoolimist ja armastust. Nägime kuidas rohkelt inimesi kirjutasid, kiitsid ja julgustasid meid. Nägime mitmeid koostööpartnerid üle Eesti Armastuse Teega kaasa tulemas ning tahame neid selle eest tänada! Nägime, et inimesed hoolivad tegelikult rohkem kui välja näitavad. Nägime, kui positiivselt üllatunud oli Eesti LGBT ühing.

Meil on hea meel, et kooseluseaduse tühistamise eelnõu hääletati maha. Meile meeldib mõelda, et ka Armastuse Teel oli selles tilluke panus. Meid teeb rõõmsaks, et Eesti edukamad iduettevõtted avaldasid üheskoos toetust kooseluseaduse poolt. See on suur asi. Ja kui meie oma eeskujuga neid kas või natuke julgustasime, siis see on tunnustus meie väiksele panusele. Kooseluseaduse tühistamise peatamine pole mingi saavutus omaette, aga väike võit siiski. Väike võit on loodetavasti seegi, et kogusime kokku 430€, mille annetame Eesti LGBT ühingule. Sallimatuse vastu saab anda oma väikese panuse igaüks. See oli meie väikene panus. Aga kindlasti mitte viimane..


***

Natuke numbreid ja fakte ka:

1. 1000 pudelit Armastuse teed - 14 erinevat müügikohta.

2. Külastajaid veebis 38st erinevast riigist - tundub, et igas sadamas on tõepoolest paar eestlast.

3. Meie Facebooki lehelt põgenes täpselt 4 inimest. Juurde lisandus ~200.

4. Natukene huvi näitas üles ka meedia: nii kohalik, aga ka välismaine. Kas teadsid, et Armastuse Tee jõudis koguni ühe San Diego LGBTQ väljaande veergudele (uudis on leitav siit)? Lisaks ka PUBLIKU klikiuudis või hoopis asjalikum lähenemine Estonian Worldi artiklis.

5. Punchi Facebooki lehele lisandus 52 uut arvustust. 21 viie tärni arvustust ★★★★★ (aitäh ja kummardus) 31 ühe tärni arvustust ★ (loodame, et see tärn andis vähemalt natukene meelerahu ja lahustas ka veidike viha)

Lisa kommentaar

Email again: